Znížime ujmy na strane užívateľov drog, zastavíme anticiganizmus

240 strán ohlupovacích fráz ako pri žiadosti o eurofondy, plus uletené nápady. K moci sa derú byrokrati z tretieho sektora. Zvyšok národa bude 4 roky krútiť hlavou a rozmýšľať, o čom to tí Progresívni komsomolci Spolu točia. A medzi tie tony zbytočných slov nenápadne vsadené nebezpečné hrozby. Takto vyzerá volebný program PS – Spolu nazvaný Bod zlomu.

Nové úrady, komisie, centrá, inštitúty, nové dane, opatrenia, agendy, legendy… Multikulti organizácie dostanú výkonné právomoci, počet ľudí platených z verejných peňazí prekročí pol milióna. Brožúrky o zásadnom nespochybniteľnom konkrétnom modernom pozitívnom progresívnom smerovaní tejto krajiny zaplavia školy a kancelárie. Čo na tom, že lopaty a pluhy zhrdzavejú? Cesty sa už nejako dokončia (alebo aj nie), jedlo dovezieme z Afriky (aj s černochmi), školy vypustia tisíce tolerantných politológov (bez možnosti zamestnania), na podpory a dotácie strojnásobíme dlh. A keď nám dôjde dych a peniaze a zmodravie tvár, tak si na ňu nalepíme hviezdičky a budeme sa tváriť silno proeurópsky.

Pre progresívcov nepochybne bod zlomu, pre Slovensko polčas rozpadu. Možno už Truban drogy neberie, ale progresívny kindermanažment od neho niečo biele kúpil. Podľa toho, čo zo seba vypustili, zrejme viac ako 5 gramov. Niet divu, že feťákom pripravujú protekciu.