Týždeň pred voľbami prezidenta

Veľké médiá brutálne zasiahli do kampane. Nie prieskumné agentúry, nie prezident Kiska porušením nadstraníckosti. To televízie a noviny pootočili zámery voličov na Slovensku. Keby vymyslené výsledky prieskumov nepchali na titulky, ktovie aké by boli preferencie..

Za posledný mesiac médiá vyrobili svojich favoritov. Odpálili Mistríka do laboratória. Zariadili Čaputovej druhé kolo. Umelo zvýšili percentá Harabinovi, aby nemuseli pozývať do debát Kotlebu.

Kým bol Mistrík v hre, na každej fotke a v každom štúdiu boli 4 favoriti. Keď sa nedalo zatajiť, že na druhé kolo siaha aj Kotleba, zrazu sú na všetkých záberoch iba 3 kandidáti. A keď diskutujú v dvojičkách, tak štvrtého doplnia niekoho slabého. Ak by Harabin odstúpil pre bolesti pečene, na fotky by dávali len Šefčoviča a Čaputovú. Na to dám krk.

V poslednom týždni kampane nás budú presviedčať, že kandiduje len Čaputová.

Pred minulými parlamentnými voľbami vyrobili novinári kapitánovi Dankovi zo skrachovanej SNS osempercentnú stranu. Na jednu sezónu. Tragikomické následky poznáme. Teraz zo strachu pred radikálmi médiá živia Harabina. Z politických strán mu otvorenú podporu vyjadrili dve. Komunisti (KSS) a práve Dankova SNS. Vrana k vrane sadá, exot exota si hľadá.

P.S. Tento najnovší poznáte? Priznanie Čaputovej: Volím Kotlebu. Ak bude v druhom kole s Ha-ra-bi-nom.