To nemyslia Vážne?!

Jeden z jasných dôkazov, vládu akej kontinuity zlepila koalícia, je včerajšia nehanebná nominácia megazlodeja Ľubomíra Vážneho na post generálneho riaditeľa Sociálnej poisťovne.

Bývalý smerácky minister dopravy, investícií, eurofondov a všetkého možného je známy ako poslušný sluha oligarchov, ktorý s plechovým ksichtom dokáže obhajovať miliardové rozkrádačky.

V roku 2010 tesne pred voľbami pridelil tretí diaľničný PPP balík svojim kumpánom za cenu o 2 miliardy eur vyššiu, než bolo treba. Možno si spomínate, že keď po prehratých voľbách nechceli o kšeft prísť, tak zo dňa na deň ponúkli štátu zľavu 30%!!

Ešte predtým stihol vybrať najdrahšieho dodávateľa diaľničného mýtneho systému. Ponuka víťaza bola o 220 miliónov eur vyššia, než konkurenčná.

Svoje pôsobenie vo vláde Fico2 zakončil fatálnou neschopnosťou s eurofondami. Osem nedočerpaných percent znamenalo, že z prideleného 11,5 miliardového balíka nechalo Slovensko zhruba 1 miliardu eur na účtoch EÚ.

Ak koaličné prívesky Smeru nedokážu protestovať ani proti tomu, že nad miliardovými dôchodkovými fondami má držať ochrannú ruku, či skôr paprču tento kriminálnik, tak je to s nimi Vážne. A budú považovaní za spolupáchateľov.