Prečo je z vymyslenej zmenky exekúcia?

Ako a prečo sa v Martine z vymyslenej podvodnej zmenky stala exekúcia za 10 miliónov eur? Začíname odhaľovať fakty. Obyvateľov mesta to zaujíma stále viac. A poslancov? Dobre sa pozerajte.

https://www.facebook.com/marekbelak/videos/1134337273293295/

Položil som túto otázku: Prečo mesto v roku 2007, keď spoločnosť Turiec, a.s. odkúpila za 50 miliónov Sk obchodný podiel pána Garguláka vo firme Lyžiarske stredisko Martinské hole, s.r.o., nekúpilo zároveň od pána Garguláka aj zmenku a nezničilo ju?

Špeciálnu otázku navyše dostala Marína Gallová: V akom stave sú trestné stíhania pána Vladimíra Franka, v ktorých bolo mesto zaangažované?

Niektorí poslanci nepochopili výzvu na písomnú odpoveď a začali sa predbiehať v chaotických ústnych reakciách. Ich vyjadrenia sú obrovskou ukážkou toho, že najväčšia finančná katastrofa v dejinách mesta Martin ich nezaujíma, nerozumejú jej, alebo pravé pozadie podvodu im je úplne ukradnuté.

Ak ste nemali možnosť vidieť prenos zo zastupiteľstva, v komentári pripájam úchvatné reakcie niektorých poslancov.

Pre tých Martinčanov, ktorí sa celkom neorientujú o aký odporný podvod a aké zlyhania ide, odkazujem, že ľady sa pohli, niektorí zainteresovaní už začali hovoriť a odhaľovanie pravdy bude pokračovať.