Kiska nadháňa Kotlebovi ďalšie hlasy

Najskôr citát TASR:
Prezident SR Andrej Kiska sa dnes, t. j. v pondelok 7. marca v Prezidentskom paláci stretne s predsedami väčšiny parlamentných strán, ktoré sa dostali do parlamentu. Výnimkou je predseda Smeru-SD Robert Fico, ktorý je na pracovnej ceste v Bruseli a Marian Kotleba. V prípade lídra Ľudovej strany Naše Slovensko išlo o rozhodnutie prezidenta republiky nepozvať ho na stretnutie.

Môj názor:
Ako Kiska, tak aj ostatní politici, ktorí označili Kotlebu za fašistu a jeho stranu za fašistickú bandu, sú kompletne odtrhnutí od reality.
Takýmito skutkami a rétorikou len dokazujú, že nemienia a hlavne NEVEDIA riešiť problémy ľudí, ktorí na vlastnej koži pociťujú dôsledky nenaplnených sľubov doterajších vlád. Namiesto toho len preberajú nálepkovanie z tzv. mienkotvorných médií a zahraničných príručiek a strašenie akousi možnou hrozbou, ktorú si sami vymýšľajú, lebo ju v oficiálnej politike Kotlebovej ĽS Naše Slovensko nenachádzajú.

Záver je jasný a povzbudzujúci. Ako №147 na kandidátke kotlebovcov sa chcem Kiskovi a ďalším znormalizovaným politikom poďakovať za ignoráciu a ohováranie a tým za aktívne dodávanie ďalších voličov v nasledujúcich voľbách. Možno už predčasných.