Dovolanie odmietnuté, Hrnčiar nereaguje

Tragický prepad Siete môže pokračovať.

Včera médiá uverejnili, že 25.2.2016 Najvyšší súd SR vydal rozhodnutie v spore o Martinské Hole sp. zn. MobdoV/2/2015, ktorým odmietol mimoriadne dovolanie generálneho prokurátora a mesto Martin je povinné zaplatiť podvodníkom vyše 8 miliónov eur.

Zarážajúco vyzerá pozvánka primátora Martina a zároveň podpredsedu Siete Andreja Hrnčiara na zajtrajšie Mestské zastupiteľstvo. Medzi 21 bodmi nechýba napríklad „Žiadosť o vyjadrenie k zaradeniu elokovaných pracovísk Súkromnej základnej umeleckej školy Ul. M.Haľamovej v Martine do siete škôl a školských zariadení“, ale márne tam budete hľadať „prehratý spor a čo ďalej“.

Zajtra tam idem a budem sa pýtať pár vecí. Dúfam, že primátora nenapadne rokovať za zavretými dverami. Naposledy to spravil, keď svoj úžasný plán ako vyhrať spor musel utajene prezentovať poslancom (svojim).

Niet sa čo čudovať, že Sieť sa ledva vyšplhala nad 5% a podpredseda Hrnčiar prišiel doma o ďalšie tisícky hlasov. Ľudia už majú plné zuby neverejných rokovaní a servilných martinských masmédií. Propaganda prestáva fungovať.

Poďte sa so mnou zajtra pozrieť, ako sa trhajú nitky sieťkárskej pavučiny v našom meste.