Dvojtýždňová jama na hlavnej ceste

V Martine na Hviezdoslavovej ulici kúsok pred Živenou je už druhý týždeň prekopaná hlavná cesta. Ak viete niekto, prečo im to trvá tak dlho, napíšte nám vysvetlenie do komentárov. Mne ako laikovi to vychádza, že za 2 dni by po takejto oprave nemala byť ani stopa.


Doplnené o deň neskôr.

Napísal mi jeden môj známy (zamestnanec teplárne), ktorý pracoval na tej oprave ako robotník. Vraj vpravo sa betónovala šachta a betón musí dozrieť, kým sa to zaasfaltuje. Vľavo sa bude meniť potrubie. Viac okolo toho nevie, ani nevie, kedy je naplánované skončenie . Patrik, ďakujem aj za ostatných aspoň za tieto informácie.

Je smutné, že obyvatelia mesta sa musia dozvedieť o detailoch od robotníka. Namiesto toho, aby tam kompetentní dali obyčajnú informačnú tabuľu.

Posledná vec. Vďaka všetkým, ktorí čítali a komentovali tento príspevok sme sa dopátrali, o čo v tej rozkopávke ide. Obyvatelia si platia štátne firmy a úradníkov a tí nie sú schopní ani poriadne informovať v prípade havárie, či iného obmedzenia. Takže dokedy tam má byť tá jama?